Про нас
Здоров'я наших дітей – це основа майбутнього кожної родини та суспільства в цілому. В часи, коли свідомість працює на благо природи та навколишнього середовища, ми, батьки, прагнемо оточити наших малюків лише кращими та найбезпечнішими виробами.

 


Чому в світі обирають вироби з харчового силікону? Та що це за матеріал?

Харчовий Cилікон  – це високоякісний, нетоксичний матеріал, який вирізняється своєю міцністю та еластичністю. Виготовлений із натурального силіцію, він став відмінним вибором для створення еко-продукції, надійних у використанні та безпечних для здоров'я наших нащадків.
Tabo – це не просто інтернет-магазин, це місце, де кожна мама знайде ідеальну силіконову посуду та аксесуари для своєї дитини. З 2017 року ми забезпечуємо батьків України продукцією, яка відповідає найвищим стандартам якості, від силіконових ложечок до оригінальних тарілок з відділеннями.
Якісний контроль над продукцією – наше кредо. Ми обираємо лише сертифіковані товари, підтверджені українськими та міжнародними стандартами безпеки.

 

 

Наша історія
Я, Анна Пономаренко, засновниця та керівник Tabo. Моє захоплення харчовим силіконом почалося зі створення персоналізованого тримача для пустушки мого сина. Та ніжність та безпека матеріалу, його міцність та довговічність надихнули мене на створення компанії, яка сьогодні є лідером на ринку продукції з харчового силікону в Україні.
Відносини з клієнтами для нас – це більше, ніж просто бізнес. Кожен партнер Tabo стає частиною нашої великої сім'ї, розвивається та просувається разом з нами. Ми пропонуємо продукцію виключно від кращих виробників, забезпечуючи високу якість силікону, завдяки чому наші партнери впевнені у кожному проданому виробі.
Кожного року ми розширюємо асортимент та запаси на складі, а наші дизайнери створюють унікальні товари, які ви зможете знайти тільки у нас. Одним із гордостей нашої колекції є тарілка "Веселка" преміум-класу, дизайн якої оптимально вписується в щоденну рутину годування та оснащена присоскою, що надійно фіксує її на столі, відмінно підходить для малюків, які люблять активно досліджувати світ.
Ми плануємо розробляти повну лінійку дизайнерського посуду преміум якості, залишаючи її доступною для кожної родини.